من واقعا مانده ام که کسانی که تند تند بلاگ مینویسند وقت از کجا می آورذند؟؟ یک سری از بلاگ ها که در محل کار نوشته می شود که دیگر معرکه است. دو صفحه و اندی نوشته حتما دو ساعت و اندی هم فکر کردن می خواهد. دارم به این نتیجه می رسم که یکی از دلایل عقب ماندگی کشور ما همین افتخار وبلاگ نویسی اش هست. اصولا ما ایرانی ها یکی هم خود من عادت داریم غر بزنیم. بلاگ راه می اندازیم با نیت خیر اصلاحات غافل از اینکه اگر به جای آن همه حرف و حدیث و باید و نباید کمی دلسوزانه تر کار کنیم  شاید گل بهتری به سر مملکتمان زدیم!
اگر من روحانی بودم و اگر هنوز روحانیت احترامی داشت و اگر هنوز وجدانی بیدار بود وبلاگ نویسی در محل کار را حرام اعلام می کردم!
برای من هم که خانه محل دوم کار است با این آشپزی پایان ناپذیر! پس در خانه هم به جز بعضی آخر هفته ها دیگر وقتی ندارم. حتی وقت نقش بستن نوشته در ذهنم را هم ندارم! خدا را شکر البته!

الان یک سه ساعتی می شود که نشسته ام پای رایانه به قصد وبلاگ نویسی اما باز هم تر جیح دادم این وقتم را بگذارم به یادگیری. که اتفاقا هم بسی مفید واقع شد.آخر سر برای اینکه این حس نوشتن را بیدار کنم گشت مختصری در بلاگها زدم و حاصل این سه ساعت و اندی تصمیم این چند خط کوبنده شد!!!

  
نویسنده : سین الف نون الف ز ; ساعت ۱۱:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۸/٢٦
تگ ها :

بدون عنوان

واقعا حرفی برای گفتن ندارم!

بیشتر به بلاگ فیزیکم می رسم. توی حیاط خلوت خونه ام زیاد وقت نمی کنم بیام.

  
نویسنده : سین الف نون الف ز ; ساعت ٩:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۸/٦
تگ ها :