دومين هواپيما آنه!

این دومین مطلبیه که توی هوا پیما می نویسم!

میگم چقدر این قانون شکنی کیف داره ها چرا هیچ کس در هواپیماییه ج م ه و ر ی ا س ل ا م ی به من نمیگه خانم روسریتو سر کن!! هه هه!

داستان نماز خوندن من در این دوران کتابخونه نشینی هم جالبه، خوشبختانه طبقه ی پایین خیلی خلوت تر از بالا بود و سالن غذاخوری با یک شبه پاراوان از محوطه ی تلفن ها جدا شده بود و از اونجایی که اکثرا تلفن همراه داشتند اون قسمت متروکه مونده بود و یک صندلی هم اونجا تک افتاده بود که جون میداد برای عبادت! به جز اون یک باری که نماز ظهر را در متروی در حال حرکت و نماز عصر را در صف کتابخونه خوندم. بقیه ی نمازهام روی اون صندلی بود و از این کار خیلی لذت میبردم و یک جورهایی از بقیه ی نمازهام بیشتر بهم می چسبیدو دوستانه تر بود.

 امروز هم داشتیم میومدم فرودگاه خودم را برای یکی از همین نمازهای دوستانه آماده کرده بودم که خدا بهم یهک هدیه داد:  در سالن انتظار با یک نماز خونه که با کلی سجاده فرش شده بود روبرو شدم!!!

نمازخونه توی فرانسه ی لاییک!! انگار خدا یک گوشه از بهشت را بهم هدیه داده بود! خدایا باز هم ممنونم.

 در حالی که من مشغول نماز خوندن بودم یک پسر نه ده ساله هم اومد و نماز خوند!

 

یعنی من باید چند تا مطلب دیگه بنویسم تا برسیم؟؟!! هنوز دو ساعت و نیم مونده. ایا باور کنم که دو ساعت و نیم دیگه توی آغوش گرم پدر و مادرمم؟

خدایا شکررررررررر

/ 9 نظر / 4 بازدید
زهرا

دوست وبلا گی چه خوب که تو راهی ؛خیلی خوشحال شدم از اینکه داری میایی و کسایی رو که دوست داری و دلت تنگشون شده می بینی

هستی جان!

ديدی رسيدی . چقدر انتظار کشيدم برای ديدنت

banafsheh

salam sanaz joonm, resiadan bekheirrr

من به تو افتخار می کنم دوست جون

yasmangula

kheili hal mide vaghty fek mikonam laye abra va tu hava ino neveshti

عاطفه

khosh be halet. man arezooye didane khoonevadamo daram amma ta 5 6 maahe dige khabari nist.[ناراحت]

هاله

امیدوارم حسابی بهت خوش بگذره.قسمت نشد من و تو همدیگرو ببینیم[ناراحت]انشالله سفر بعدی[چشمک]

banafsheh

salam, bah bah bah, reisan bekeirrr, man emrooz ketab khooneam va ta saate 9 ham nemiresam khoone, goftam choon farda miay be bloget sar mizani ino mikhooni sanaz joonam... va man avalin kasiam ke migam salammmmmm, khosh gozasht؟[قلب]

بابا و پریسا

سلام سانازی جات خالی پریسا جون اینجاست از خوندن مطالب خونه دلت لذت بردیم بخصوص در مورد کامنت های یارو عربه. ساناز جون کاش اینجا بودی جات واقعا خالیه خیلی دلم می خواست که قبل از رفتنت ببینمت به اقا خشایار هم سلام منو برسون به امید دیدار .پریسا هما هم گفت انشای من خوب نیست خودتون از قول من چیزی بنویسید در هر حال سلام میرساند ضمنا پریسا از قلم بقول خودش فوق العاده ات بسیار تمجید نمود آفری بر قلم خوبش باد.